کفسابی سنگسابی نماشویی دهکده شهرضا

کفسابی سنگسابی نماشویی دهکده شهرضا

کفسابی سنگسابی نماشویی دهکده شهرضا با بالاترین کیفیت ومناسب ترین قیمت درخدمت مشتریان عزیز می باشد.

کفسابی سنگسابی نماشویی دهکده شهرضا
سابزنی انجام شده توسط اکیپ فاطمی در شهرضا

 سنگسابی در دهکده

سنگسابی با دستگاه ولقمه ساب های مخصوص به همان سنگ توسط فرد ماهر وحاذق سابزنی انجام میشود.

قیمت سنگسابی دهکده

  1. برای درج قیمت کفسابی عواملی چون
  2. متراژ کار
  3. جنس سنگ
  4. مقدار کثیفی ان
  5. چه نوع سابی میخواهد
  6. ……تاثیر دارد بنابراین توصیه ما این است که شما با شماره زیر تماس فرمایید و هر سوالی نیز داشتید از مشاوران ما بپرسید۰۹۱۰۳۹۵۵۱۱۲

نماشویی شهرضا

شستشوی نما با دستگاه را نماشویی می گویند.نما از جایی که رخ یک ساختمان است بیشتر درمعرض دید وکثیفی ان باعث زشت  شدن ساختمان می شود از حائز اهمیت خاصی برخوردار است.برای تمیزی و ازبین بردن گردوغبار ،الودگی های موجود روی سنگ را میتوانید به ما بسپارید.نماشور های ما با طناب وحتی بدون داربست نمای ساحتمان شما را پاکیزه می کنند .

کفسابی پارکینگ

معمولا سنگ کف پارکینگ به علت رفت وامد ماشین ها خیلی سریع کثیف وروغنی میشود.ما با استفاده از دستگاه ساب ولقمه ساب هرگونه کثیفی و لکه را ازبین می بریم و کفی براق وایینه ای را تحویل شما عزیزان می دهیم .

چرا انتخاب کفساب خوب مهم است؟

در انتخاب کفساب وسنگساب باید دقت کنید چرا که یک انتخاب اشتباه خسارت زیادی به شما وارد میکند .شما با کفسابی میخواهید هرگونه خط وخش موجود سنگتان را ازبین ببرید ولی انتخاب غلط سنگ ساب نه تنها مشکل شمارا حل نمیکند بلکه بر ان اضافه نیز میشود.

انواع خدمات نماشویی

از دیگر خدمات نماشویی ما می توان به :پیچ رولپلاک نما،نانو کردن سنگ نمابرای آب گریز شدن آن در برخورد با آب و باران،جاگذاری سنگ افتاده نما،شوره زدایی نما های آجری ،شستشوی نما های شیشه ای با ابر و طی و….نام برد.

 

مشاوران ما اماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند ۰۹۱۰۳۹۵۵۱۱۲

پیام درواتساپ ۰۹۱۰۳۹۵۵۱۱۲