کفسابی سنگسابی نماشویی بعثت کامرانیهکفسابی سنگسابی نماشویی بعثت کامرانیه

کفسابی سنگسابی نماشویی بعثت کامرانیه با بالاترین کیفیت ومناسب ترین قیمت درخدمت مشتریان عزیز می باشد.

کفسابی سنگسابی نماشویی بعثت کامرانیه
سنگسابی انجام شده توسط گروه فاطمی در کامرانیه

 

کف سابی پارکینگ

پارکینگ ساختمان محل رفت وامد ماشین ها هست برای همین خیلی دود وکثیفی روی سنگ پارکینگ می نشیند.دربعضی مواقع نیز بدلیل روغن ریزی برخی ماشین ها لکه های روغنی نیز روی سطح جذب میشود.ما میتوانیم با کفسابی تمامی دود وکثیفی روی سنگ حتی لکه های روغنی را نیز ازبین ببریم و سنگی بهتر از قبل به همراه براقی وایینه ای تحویل شما بدهیم.

خدمات نماشویی کامرانیه

رخ وزیبایی یک مجتمع را نمای ان به نمایش می گذارد .بنابراین تمیزی ودرخشندگی ان شرط لازم برای زیبابودن مجتمع است.اکثرا به دلیل ارتفاع وطبقاتی شدن ساختمان ها  وهم چنین نداشتن اطلاعات کافی برای چگونگی تمیز کردن نما ازما کمک میخواهید .ما نیز همواره اماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز هستیم. اکیپ نماشویی فاطمی با استفاده از دستگاه وآب نما را شسته و جاهایی که نیاز به مواد باشد ،استفاده میکنند تا نمارا مثل روز اول نو و تمیز کنند.معمولا ما با طناب حتی بدون نبود داربست نیز کار شمارا پذیرا هستیم .

شما می توانید علاوه بر شستشو ی نمای مجتمعتان ،برای تثبیت سنگ نما ویا پیچ رول پلاک کردن ان با ما در ارتباط باشید.

سنگسابی پله پاگرد بعثت

شما برای تمیز کردن سنگ پله و پاگرد ها معمولا از موادی بنام نمد یا جرم گیر استفاده میکنید تا سنگ شمارا تمیز وسفید کند.این نوع مواد ها را حداقل هفته ای یکبار برای تمیز شدن سنگ پله ها باید انجام دهید چون ماندگاری ان بسیار کم است و در حالیکه همین مواد به مرور زمان باعث سوختگی سنگ میشودو مشکل جدیدتری به وجود می اورد.پیشنهاد و توصیه ما به شما عزیزان  این است که سالی یکبار کفسابی پله و پاگرد را انجام بدهید و در طول هفته فقط کافیست با اب خالی ودستمال ان را تمیز کنید .

سابزنی پله پاگرد با دستگاه مخصوص انجام میشودو ماندگاری ان نسبت به مواد های شوینده بسیار بالا و طولانی است .ما با استفاده از دستگاهی بنام فرز پله ها را ساب میزنیم و با استفاده از دستگاه های سه فاز یا تک فاز پاگرد ها را نیز سنگسابی میکنیم.

مشاوران ما اماده پاسخگویی و ثبت سفارش شما عزیزان هستند ۰۹۱۰۳۹۵۵۱۱۲